Nekuřácká hotelová restaurace

Nekuřácká restaurace

Naše striktně nekuřácká restaurace je nově zrekonstruována.
Přijďte za námi k příjemnému posezení.

Hotelová restaurace

Součástí hotelu Slunce jsou dvě restaurace: Hotelová nekuřácká restaurace a Švejk restaurant. Obě restaurace mají příjemné prostředí a svůj specifický ráz se vstřícným a ochotným personálem. Chcete-li více soukromí či potřebujete zorganizovat soukromou akci, můžete využít rezervaci našich salónků.

Hotelová restaurace je nově zrekonstruována a nachází se v přízemí hotelu. V hotelové restauraci jsou podávány snídaně – pondělí až neděle od 7 do 10h. Restaurace je striktně nekuřácká a nabízí příjemné posezení. Kapacita dosahuje až 100 míst. V čele restaurace je plně vybavený bar.

Jídelní lístek

Nabízíme široký výběr jídel – domácí polévky, tradiční česká kuchyně, minutky, saláty, dezerty aj. Ve všední dny nabízíme denní menu za zvýhodněnou cenu. Skupinám (zájezdy, smuteční hostiny, školní výlety, svatby a jiné kolektivy) poskytujeme individuální ceny.

Každý týden se pořádají specializované gastronomické akce, které bývají zaměřeny na různé pochoutky – zvěřinové hody, zabijačky, husy, americké steaky apod.

Akce v hotelové restauraci

V naší hotelové restauraci pořádáme soukromé akce, akce pro hosty a veřejnost s živou hudbou nebo DJ. Po upravení restaurace vytvoříme taneční parket, součástí restaurace je i pódium pro kapelu. Každoročně pořádáme úspěšné silvestrovské večery, rauty i taneční zábavy.

 

 více fotografií

Rezervace
ubytování on-line

Jméno
Datum
příjezdu
Datum
odjezdu
Telefon
Typ
pokoje
Počet
pokojů
E-mail
Počet
osob
Platba
Jak chcete odpovědět
Firma
Adresa
IČ / DIČ

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Hotel Slunce v Havlíčkově Brodě hodnocení